KONST / Litografier / Färglitografi 14752097
nr 1475 2097
Yvonne Gerner
(f. 1964), Danmark
"All we ever look for". Signerad, daterad 2003. Färglitografi. Bladets mått: 62x42 cm, yttermått inklusive ram: 72x52 cm
Yvonne Gerner, dansk bildkonstnär född i Silkeborg 1964, sedan 1990-talet bosatt och verksam i Riga, Lettland
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:27:42
30/5 19:25:39
100 kr
19/6 17:37:14
20 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Yvonne Gerner
Läs mer om Yvonne Gerner